השוואת ביטוח רכב – כיצד לעשות זאת נכון?

לוח שעונים

לא רבים לוקחים זאת בחשבון, אבל ביטוח רכב הוא מרכיב משמעותי בעלויות הכרוכות בתחזוקת רכב ממש כמו דלק, מבחן שנתי וטיפולים שוטפים. לכן, כאשר עושים ביטוח רכב (בעיקר כאשר מדובר ברכב יד שנייה שמצריך עלויות רבות) חובה לעשות השוואה בין חברות הביטוח השונות.

השוואת ביטוח רכב אינה מותרות אלא חובה אמיתית הודות לאפשרות לחסוך אלפי שקלים בשנה. לפניכם כל הטיפים שיעזרו לכם לדעת מה לשאול, מה לחפש ואיך להוזיל את ביטוח הרכב שלכם באופן משמעותי.

 

השוואת מחירים

אמנם ביטוח רכב הוא בסופו של דבר הוצאה כלכלית, אבל אין להסתכל רק על השורה הכלכלית התחתונה. יש כמובן להשוות את המחירים בין חברות הביטוח השונות, אבל לזכור תמיד שהמחיר הוא רק פרמטר אחד מבין פרמטרים שונים.

 

לחיצת יד משא ומתן

 

משא ומתן

לאחר קבלת הצעת המחיר מכמה חברות ביטוח (ראו הסעיף הקודם) חשוב גם להתמקח על המחיר. ברוב המקרים חברות הביטוח ישמחו ללכת לקראתם במידה וגיליון התביעות שלכם נקי, כלומר לא תבעתם את ביטוח הרכב ב-3 השנים האחרונות. לכן, כדאי להצטייד מראש בטופס המוכיח העדר תביעות ולצאת לדרך. ובינינו – מה אכפת לכם לנסות? מקסימום תרוויחו.

 

חבילה מותאמת אישית

בחלק מחברות הביטוח תוכלו לקבל חבילת ביטוח שמותאמת לצרכים שלכם באופן כמעט אישי, למשל ביטוח לנשים, ביטוח לנהגים מבוגרים/צעירים, ביטוח לנהגים זהירים, ביטוח לבעלי קילומטראז' נמוך ואפילו ביטוח לשומרי שבת. גם כאן – אם לא תבקשו לא תקבלו אז שווה לנסות.

 

סעיף השתתפות עצמית

מדובר בסעיף מבלבל במיוחד כי רבים יוצאים מנקודת ההנחה ש"לי זה לא יקרה", כך שהם מתפשרים על אחוזים גבוהים של השתתפות עצמית. המשמעות היא שבמקרה הצורך (גניבה, תאונה וכו') אתם תדרשו להוציא מכסכם סכומים גבוהים וחבל…

 

הפנייה למוסך הסדר

אמנם למוסכי הסדר אין מוניטין טוב אבל זו טעות מסיבה אחת- לרוב מדובר במוסכים שמתמחים בטיפול בסוג הרכב שלכם והם צברו ניסיון רב בתחום. בפוליסות ביטוח שונות טיפול במוסכי הסדר לרוב מבטל את ההשתתפות העצמית (ראו סעיף קודם) או מפחית אותה משמעותית, כך שאין סיבה לוותר עליהם.

 

מספר הנהגים ברכב

לא רבים יודעים אבל מספר הנהגים ברכב שלכם, גילם ושנות הוותק התחבורתי שלהם (מספר השנים שיש להם רישיון נהיגה) משפיעים על מחיר ביטוח הרכב. אם אתם הנהגים העיקריים ברכב – מומלץ שתבטחו את עצמכם בלבד ובמידת הצורך תוסיפו נהגים אחרים. זה ייצא לכם הרבה יותר זול.

רכב חברה

אם בן/בת זוגכם נוהג ברכב שקיבל ממקום עבודתו (למשל באמצעות ליסינג) – כדאי לציין זאת בזמן השוואת ביטוח הרכב. יש חברות שמעניקות הנחה בביטוח המקיף לרכב שנחשב כ"רכב שני", כך שגם כאן שווה לבדוק.

 

תוספות מיותרות

בהשוואה בין הפוליסות השונות לביטוח הרכב חשוב לוודא שלא הכניסו לכם תוספות מיותרות, למשל תשלום עבור שירותים שאין סיכוי שתזדקקו להם כמו תוספת תשלום על רדיו באוטו, תיקון תקר, הזמנת מונית ממקום התקלה ועוד.

מה עדיף אירובי או אנאירובי?

אירובי או אנאירובי

מתלבטים איך לתכנן את האימונים שלכם בכדי שהם יוכלו להיות כמה שיותר טובים בעבור הגוף שלכם? תנו לנו לומר לכם שהתשובה הפשוטה ביותר היא שאם אתם רוצים להשיג את התוצאות הטובות ביותר, אז שילוב בין אירובי לאנאירובי זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות. אנו בטוחים שזה יוביל להבדל משמעותי ביותר ביכולת שלכם לתפקד בהצלחה.

אתם כמובן צריכים לשים לב שאתם מתכננים את כל האימונים שלכם בצורה נכונה, וזאת תוך כדי הקפדה על תזונה, טכניקה וכל הדברים שיוכלו להפוך את האימונים שלכם להרבה יותר טובים. כך שאפשרות מעולה שיהיה כדאי לכם לבחון תהיה פשוט לפנות אל מאמן כושר אישי שיוכל לעזור לכם לאורך כל האימונים שלכם.

בוחרים במאמן כושר אישי

אם אתם לא מתכוונים להתפשר על איכות האימונים שלכם, כנסו לאתר של ערן שני, www.stronger.co.il, ודעו לכם שתוכלו להפוך אותם להרבה יותר איכותיים אם רק תחליטו לפנות אל מאמן כושר אישי שיוכל לעזור לכם. באותה מידה שכל הספורטאים הגדולים בעולם נעזרים במאמנים אישיים בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, כך גם אתם תוכלו לשפר את הביצועים שלכם באימונים.

כמובן שאם אתם רוצים לוודא שאתם מפיקים את המרב מכל אימון ואימון, זה יהיה חיוני שתחליטו לבחור בשירותיו של מאמן כושר שאתם יכולים לבטוח בו במאת האחוזים. אין לנו ספק בכלל שזה משהו שיוכל להעניק לכם את האפשרות להפוך את כל האימונים שלכם להרבה יותר טובים, ואתם רק צריכים לפעול בעניין הזה.

אל תוותרו לעצמכם באימונים

עליכם להבין שאם אתם רוצים להגיע להצלחה, אז לא יהיה כדאי לכם להתעצל כאשר מדובר על לקיחת חלק באימונים. זה לא משנה אם אתם יוצאים לריצה או מרימים משקולות, הדבר החשוב ביותר במקרה הזה הוא לדחוף את הגוף שלכם ולגרום לו להיות בפוזיציה הרבה יותר טובה להצליח. אין לנו ספק שזה הצעד הנכון בשבילכם, והרי שאתם רק צריכים להחליט איך לפעול במובן הזה.

אתם לא צריכים להתלבט יותר מידי לגבי אופי האימונים שלכם, שכן תוכלו פשוט לפנות אל מאמן שיוכל לעזור לכם בתכנון שלהם, כך שזה יוכל להקל עליכם לאורך כל הדרך ולאפשר לכם לדעת שאתם הולכים בדרך הנכונה עם האימונים. זה ללא ספק משהו שיוכל להקל עליכם בצורה משמעותית.

הגיע הזמן להיכנס לכושר שיא

אנו בטוחים שאתם רוצים לראות את הגוף שלכם נמצא בכושר שיא, ובדיוק בשל זאת נמליץ לכם בחום לוודא שאתם משלבים אימונים אירוביים ואנאירוביים, וזאת תוך כדי שתעשו את המקסימום שלכם בכל אימון. אין לנו ספק שזה רק יועיל לכם.

אם אתם לא בטוחים לגבי אופי האימון או דברים שונים שיכולים להשפיע על האימון שלכם, אז תוכלו פשוט להיכנס לאתר סטרונגר ולמצוא לא מעט מידע רלוונטי.

מאיזה גיל מומלץ לעשות ביטוח בריאות לילדים?

תג רפואה

ביטוח בריאות לילדים הוא בגדר הכרח החל מגיל 0, וזאת על מנת להימנע ממצב רפואי אשר יצריך מכם הוצאה כספית אדירה. כיצד נבצע את הרכישה? להלן כל הפרטים.

ביטוח בריאות לילדים – מה הוא כולל?

ביטוח בריאות לילדים שלכם הוא ביטוח חובה אשר מאפשר לכם להיות בראש שקט ורגוע, וזאת לאור העובדה כי מדובר בביטוח מקיף אשר כולל בין היתר מימון של תרופות מחוץ לסל הבריאות, מימון מלא או חלקי של הליכים רפואיים בארץ ובחו"ל כמו גם במקרה של מחלות קשות. לעיתים הורים רבים סבורים כי אין צורך לרכוש ביטוח בריאות מורחב, וזאת לאור השירותים הרפואיים אשר ניתנים לילדים במסגרת של ביטוח הבריאות הממלכתי. יחד עם זאת, לאור העובדה כי מדובר בביטוח ממלכתי אשר איננו מכסה הליכים רפואים מורכבים כמו גם מחלות קשות, חשוב לבצע רכישה נפרדת של ביטוח מורחב מחברת ביטוח, החל מיום היוולדו של הילד.

ילדות משחקות

מדוע יש להקדים ולבצע רכישה של ביטוח בריאות לילדים?

לצערנו, אין אנו שולטים על הגוף ולכן ילדנו חשופים למחלות קשות כמו גם לפציעות, החל מהרגע בו הם נולדים.  על כן, רכישה של ביטוח בריאות היא מומלצת החל מגיל לידה, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי פוליסת הבריאות אותה אתם רוכשים בעבור הילד אכן תכסה אתכם מכל הכיוונים, לכל צרה שלא תבוא. בנוסף, חשוב לזכור כי מדובר בפוליסה זולה יחסית, וזאת לאור הסיכון הנמוך של הילדים ביחס למבוגרים, ועל כן ניתן לקבל היום הצעות מחיר אטרקטיביות מאוד אשר כוללות מגוון רחב של כיסויים. בנוסף, ילדים אשר נולדו עם בעיות רפואיות מחויבים לבצע הרחבה של הפוליסה, וזאת על מנת להעניק לילד את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לו הוא זקוק. ישנם לא מעט מקרים בהם אנו שומעים בתקשורת על מחלות קשות אשר פקדו ילדים קטנים, לעיתים אפילו ללא רקע רפואי, ולכן הורים רבים יוצאים בקמפיינים למימון המונים. על מנת להימנע מהמצב הזה, חשוב מאוד להתייעץ עם חברה מקצועית אשר תדע להעניק לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר בעבור הילד, ובכך לחסוך לא מעט כסף.

ביטוח בריאות לילדים – באמצעות חברת ביטוחי בריאות אבנר

חברת ביטוחי בריאות אבנר מאפשרת לכם לקבל באופן מהיר ויעיל מגוון רחב של הצעות מחיר אשר מותאמות בדיוק לצרכים ולרקע הרפואי של הילד, כך שתוכלו לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ בביצוע השוואה אל מול חברות הביטוח השונות. צוות העובדים של החברה, אשר מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום יעניק לכם ליווי מקצועי ובשקיפות מלאה, עד לשביעות רצונכם המלאה. על כן, היכנסו עוד היום לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.avner.org.il, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית.

האם שווה לכם לפנות אל הר הביטוח?

לעבוד קשה כדי להרוויח את לחמנו ואז לבזבז אותו בגלל חוסר תשומת לב זה לא משהו שאפשר להשלים איתו בקלות. עם זאת, ולמרות שכולנו עושים מאמצים רבים כדי לחסוך וכדי לחיות בסוג של רווחה כלכלית, בסופו של דבר אנחנו רואים שלא תמיד אנחנו מודעים לאיפה הכסף שלנו הולך. זה נשמע לכם כמו משהו בלתי אפשרי כי אתם הרי שולטים על הכול ויודעים על מה אתם משלמים בכל חודש? אם כך, כדאי שתדעו שכנראה שגם אתם טועים. לדוגמא, מתי בפעם האחרונה בדקתם את פוליסות הביטוח השונות שעליהן חתמתם לפני שנים? והאם אתם בטוחים שאתם לא משלמים בדיוק על אותם סעיפים בביטוחים כפולים? רוב האנשים לא באמת מודעים לכך, אך ברגע שהם עורכים בדיקה הם מגלים שלמעשה בכל שנה הם זורקים אלפי שקלים לפח. אומנם כולנו היינו רוצים לעשות את הבירור הזה בקלות אך הבעיה היא שזה לוקח זמן, זה מצריך מאיתנו לקרוא באמת את פוליסות הביטוח לרוב האנשים אין פנאי וסבלנות לכך. נשמע לכם מוכר? אם כך, עכשיו זה הרגע לפנות של הר הביטוח.

 

מה זה אומר לפנות אל ״הר הביטוח״?

 

כשפונים אל הר הביטוח, בין אם אתם רוצים לברר מידע לגבי הביטוחים שלכם ובין אם אתם רוצים לברר מידע לגבי הביטוחים שהיו להורים שלכם שנפטרו, צריך לתת כמה פרטים חשובים. ראשית, יבקשו מכם שם ושם משפחה ושנית, יבקשו גם את מספר תעודת הזהות שלכם. מצד שני, כאן נגמרים הפרטים האישיים שאתם צריכים למסור כך שאתם לא צריכים לחשוש מחדירה לפרטיות. בנוסף לכך, אתם יכולים להיות בטוחים ולדעת שהר הביטוח יבצע את העבודה שלו בצורה מהירה, יעילה ודיסקרטית. את התוצאות רק אתם תקבלו ואתם תהיו היחידים שתחליטו מה לעשות עם המידע שיגיע אליכם. האם תרצו לבטל את הביטוח הכפול? להפוך אותו לסוג של חיסכון או שתרצו לעשות כל פעולה אחרת?

הר הביטוח שווה

בדיקת החסכונות הנושנים של ההורים

 

ההורים של כולנו רצו תמיד דבר אחד: שיהיה לנו טוב. לכן הם דאגו לנו ועשו אינספור חסכונות לאורך החיים. הבעיה היא שכשהם הלכו לעולמם, אותם חסכונות נשארו אצל חברות הביטוח, ואלה מצידן לא טרחו לפנות אלינו, היורשים, כדי לספר לנו על הסכומים שמחכים לנו אצלן! זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לפנות אל הר הביטוח, שכן הר הביטוח יוכל לבדוק זאת עבורכם. מדהים לראות כמה אנשים מגלים בצורה כזאת הפתעות נהדרות שכוללות עשרות אלפי שקלים, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם? לגלות שההורים שלכם חסכו הרבה מאוד כסף במשך שנים ושכל הכסף הזה עכשיו שלכם זה גילוי נפלא. אין סיבה שתוותרו על מה שמגיע לכם וכדאי שתפנו לקבלת עזרה מהר הביטוח עוד היום.