חיפוש

רוצה לבטל את הצורך בוויזה לארה"ב?

באמצעות הוצאה של דרכון פורטוגלי תוכלו לבטל את הצורך בהוצאה של ויזה לארה"ב. כיצד תעשו זאת? להלן הפרטים.

ביטול הצורך בוויזה לארה"ב בעבור אזרחי ישראל

בשנים האחרונות אנו עדים לתרעומת רבה בציבור הישראלי על כך שישראל עדיין נותרה מדינה שבה לאזרחיה אסור להיכנס באופן חופשי, אל רק באמצעות הוצאה של ויזה לארה"ב. למעשה, לאור העובדה כי רבבות של ישראלים מעוניינים להגיע לארה"ב השגרירות האמריקאית בישראל קורסת וכתוצאה מכך התהליך של הוצאת ויזה מתארך באופן משמעותי מאוד. על כן, הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להיכנס למדינה היא באמצעות הוצאה של אזרחות אירופית, כאשר כיום הדרך הקלה ביותר היא אזרחות פורטוגלית.

כרטיסי כסף

קבלת אזרחות אירופאית וכניסה לארה"ב ללא צורך בוויזה

הוצאה של אזרחות אירופאית מאפשרת להיכנס לארה"ב באופן חופשי וללא חקירות. בנוסף, אזרחות אירופאית מקנה אפשרות לנוע בין מדינות אירופה באופן חופשי, מה שמהווה יתרון עצום לישראלים אשר רוצים לפתח את הענף העסקי כמו גם לפתוח לעצמם צוהר לעולם חדש ומרתק אשר כולל מגורים במדינות אירופה השונות ובפרט בפורטוגל, אשר מהווה כר פורה לישראלים אשר מעוניינים לשנות את חייהם. למעשה, מגורים בפורטוגל כמו גם השקעות בתחומי הנדל"ן והכלכלה יכולים להזניק את חייכם כמה צעדים קדימה, כמו גם העובדה כי מדובר במדינה אשר יוקר המחייה בה נמוך באופן משמעותי ומאפשר לנהל חיי משפחה עשירים ומרתקים. יתרון נוסף במגורים בפורטוגל הוא כמובן ביטול הצורך בהוצאה של ויזה, וזאת לאור העובדה כי דרכון פורטוגלי מאפשר להיכנס למגוון רחב של מדינות ללא צורך בהוצאת ויזה לארצות הברית.

בדיקת זכאות לצורך הוצאת אזרחות פורטוגלית

כאמור, הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להיכנס לארה"ב ללא צורך בויזה, וזאת לאור העובדה כי בעתיד הנראה לעין ישראלים עדיין נאלצים לעבור את התהליך היא באמצעות בדיקת זכאות המתבצעת ע"י חברה מקצועית כמו איזי נשיונליטי, וזאת על מנת שתוכלו לבדוק האם אתם ובני המשפחה אכן עומדים בקריטריונים. למעשה, ע"פ מומחים מטעם חברת איזי נשיונליטי ישנם אלפי ישראלים אשר זכאים להוצאה של אזרחות פורטוגלית, ועל כן מומלץ מאוד ליצור קשר דרך האתר של החברה בכתובת https://www.easynationality.com למלא פרטים ולאחר זמן קצר נציג ישוב אליכם בכדי לבדוק האם אכן שם המשפחה תואם את השמות הרשומים בממשלת בפורטוגל, כאשר לאחר מכן יתבצע תהליך של איסוף מסמכים ותרגום שלהם לשפה הפורטוגזית והגשה שלהם לקהילה היהודית אשר שוכנת בליסבון, אשר היא הגורם המוסמך לקבוע האם ניתן להמשיך בתהליך. לאחר קבלת האישור העקרוני מהקהילה, ניתן להגיש בקשה לממשלת פורטוגל ולהמתין עד לקבלת האזרחות, כאשר זמן ההמתנה יכול לנוע בין חצי שנה לשנה וחצי, תלוי בעומס אשר מוטל על הרשויות. לכן, מהרו לנצל את ההזדמנות!

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא