חיפוש

פתרונות אחסון לנעליים – כל מה שרציתם לדעת

מרבית האנשים שמים דגש רב על בחירת ריהוט לביתם, אך לעיתים שוכחים לכלול גם מקום אחסון ראוי לנעליים במסגרת בחירת הריהוט. מדובר בפריט הכרחי ולא פחות חשוב משאר האלמנטים שקיימים בבית, מאחר והנעליים מלוות אותו בחיי היום יום והשימוש בהם הינו גבוה ביותר. אחסון נעליים לעיתים אף מהווה מעין מטרד עבור אלה שלא מצליחים לארגן את כמות הנעליים שברשותם.

אנשים לעיתים משקיעים כסף רב עבור נעליים איכותיות או מפירמה יוקרתית מסוימת אך לא מקדישים להם את המקום הראוי לאחסון, כך שיוכלו להישמר בבטחה במקום טוב. חנויות שונות כמו: אוליווד רהיטים מציעות עבורכם ארונות פרקטיים לאחסון.

 

ניתן להציע כמה אופציות שיסייעו לכם לאחסן נעליים ויתרמו לסדר וארגון בביתכם:

שידות המיועדות לנעליים 

מהוות פתרון נהדר לאחסון, בייחוד שכיום ניתן למצוא שידות מעוצבות בגוון רחב של צבעים וגדלים.

 

ארונות נעליים 

טרנד שתפס תאוצה רבה ומהווה כיום פתרון אצל רבים. ארון זה יכול להיות פרוס על קיר שלם כאשר כל זוגות הנעליים מונחות עליו, יכול להיות ארון קטן אשר מוצמד לקיר באזור מסוים בבית ובמקרה קיצון, זה יכול להיות בהיקף של חדר שלם, כאשר החדר כולו מוקדש למקום אחסון לנעליים. במקרה כזה ארון אחד שלם יהיה פרוס על כל החדר ובו מסודרות הנעליים.

 

ספרית Billy 

אשר עשויה ממס' גדול של מדפים ומיועדת בד"כ לאחסון ספרים, עשויה לשמש גם לאחסון נעליים.

 

קופסאות נעליים 

דרך אופציונאלית לאחסן נעליים. בעיקר זוגות נעליים שאינם בשימוש יומיומי, או כאלה שאתם נועלים בעונה מסוימת או באירועים חגיגיים וכד'.

 

תיבות אחסון העשויות בד 

מתקן אופציונאלי נוסף שנעשה בו שימוש לאחסון נעליים. הוא עשוי בד"כ משילוב של פלסטיק ותיבות אחסון מבד, כאשר בכל תיבה נכנס זוג נעליים.

 

ארון בגדים המכיל מגירות 

עשוי לשמש אחסון פרקטי של נעליים, כאשר המגירות מהוות את מקום האחסון.

 

כוננית העשויה מכמה מגירות

גם כן יכולה לשמש מקום לאחסון נעליים, כאשר בכל מגירה מונחות כמה זוגות נעליים. ניתן אפילו לשדרג את הכוננית ולהוסיף לה גלגלים בתחתית כך שבאמצעותם ניתן יהיה להעביר אותה בקלות ממקום למקום בבית.

 

מתקן נעליים נייד העשוי מניקל 

מתקן מאוד פופולארי כיום, אשר עוזר לארגן את זוגות הנעליים בצורה אסתטית ומסודרת וכמו כן ניתן להעביר אותו למקום אחר יחסית בקלות. מתקן אשר ידוע כפרקטי בשל העובדה שיכול להכיל מס' רב של זוגות נעליים בד"כ.

 

ארון נעליים מודולרי לאחסון 

נחשב אף הוא לפרקטי ונוח, בשל העובדה שהוא קומפקטי וחוסך מקום. כמו כן, הוא עשוי מבד וקיים בו חיפוי חזק הסוגר את הארון, אשר עמיד בפני לחות.

 

נעלים מעוצבות

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא