חיפוש

שיפוץ משרד עורכי דין

משרדי עורכי דין צריכים להקרין ללקוחות הבאים בשעריהם מראה מבוסס ומקצועי. אין דבר שגורם להרתעת לקוחות פוטנציאליים יותר מאשר משרד המאורגן בצורה מבולגנת, בלי תשומת לב לעיצוב פנים או לאחידות בציוד המשרדי והריהוט. במאמר זה, נדון בחשיבות הרבה של שיפוץ משרד עורכי דין, בדרכים הסטנדרטיות לבנות את המשרד החדש, ובהתאמתו בדיוק אל קהל הלקוחות של החברה.

 

שיפוץ משרד עורכי הדין ככלי להגדלת רווחיות החברה

שיפוץ משרדים הוא מלאכה אשר חשוב לעשות רק עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם. אסור בשום אופן להתפשר על חובבנים כאשר מדובר במטה לחמכם, ובעסק אשר עבדתם על הקמתו במשך שנים ארוכות. שיפוץ משרד שנעשה בקפידה, עם אנשי מקצוע מובילים אשר נבחרו מהאתר שיפוצים פלוס, יכול לחולל מהפכה ברווחיות של משרד עורכי דין סטנדרטי. הרבה  מצורות העבודה הלא יעילות אשר משתרשות בחברה, נובעות בין השאר מהמבנה הפיזי שלה, ולוו דווקא מהוראה מלמעלה או זלזול של העובדים הזוטרים. שיפוץ מחדש של המשרד מאפשר לבנות אותו על פי תכנון סדר פעולות בירוקרטי, מה שיקצר את זמני העבודה. נוסף על כך, שיפוץ המשרד יעניק לו מראה מושך יותר עבור לקוחות, אשר ייטו יותר לחתום על עסקאות עם משרד המשדר עוצמה והצלחה. העובדים עצמם גם ייהנו יותר במשרד משופץ, עם כל הפינוקים הנלווים לכך, ומשום כך עורכי דין איכותיים ישמחו להישאר בעבודה ולהוביל את המשרד להצלחה.

 

מהן הדרכים המקובלות היום לבנות משרד עורכי דין?

היום, המבנה של משרד עורכי דין משתנה באופן חד על פי גודל המשרד, השטח שיש לו, והציבור אליו הוא פונה. עם זאת, עדיין יש מבנה יחסית סטנדרטי של משרד עורכי דין. מבנה זה, כולל משרדים סגורים בהיקפו, אשר מאפשרים שיחה דיסקרטית עם לקוחות, הרחק מאוזני סקרנים. לעיתים משרדים אלו יהיו אטומים לחלוטין, ולעיתים כדי ליצור אווירת שיתוף פעולה במשרד הם יהיו בעלי קירות העשויים מזכוכית, עם וילונות שניתן לסגור במידה ומגיע לקוח. באזור המרכזי של משרד עורכי הדין, יהיו אזורי עבודה פתוחים, לעיתים עם קירות בחצי גובה המפרידים ביניהם, אך מאפשרים לעובדי המזכירות לקבל הוראות מעורכי הדין, ולתקשר זה עם זה בנוחות במידת הצורך.

 

איך להתאים את המשרד לקהל הלקוחות שלו?

אחד הדברים אשר אסור להזניח כאשר משפצים משרד עורכי דין, הוא ההתאמה שלו לקהל הלקוחות שלו. התאמה זו צריכה לקחת בחשבון גם את הדברים הקטנים, מאחר ואלו בדיוק הדברים שלקוח פוטנציאלי בודק. משרד עורכי דין אשר מתמחה בדיני משפחה וגירושין, חייב לכלול בתוכו חדר הנקה נוח ומאובזר למקרה שתגיע אמא עם תינוק לדיון. לעומת זאת, משרדים אשר פונים ללקוחות מפורסמים יחסית, צריכים לכלול אפשרות להכניס את הלקוח מדלת צדדית, ישירות אל חדר הדיונים בלי שיצטרך להיחשף אם אינו רוצה בכך.

שיפוץ משרד

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מהי עבודתו של אמן החושים?

הופעה של אמן חושים באירועים שונים הפכה לפופולארית בשנים האחרונות וכיום, אמני חושים מוזמנים להופיע בכנסים, באירועים שונים, במסיבות ועוד. אם תהיתם מה כולל תפקידו

קרא עוד »