חיפוש

הדפסת מדבקות מסוגים שונים – על איזה חומרי גלם?

אפשר להדפיס כיום סוגים שונים של מדבקות מחומרים שונים ובצורות מגוונות. ריכזנו את היתרונות והחסרונות לכל סוג, ונסייע לכם בשאלה כיצד לבחור לוגו אשר יתאים למדבקה ואף איזה סוג מדבקה יהיה היעיל ביותר עבורכם.

 

מדפסות ברקודים

השימוש בברקודים היום קורה כמעט בכל חנות, אפילו בחנויות דיגיטליות. הברקוד הוא קוד של קווים שמורכב מאותיות ומספרים בצורות קווים בעובי שונה. את הקווים סורקים בעזרת סורק שיציג לכם במכשיר האלקטרוני אליו הוא נקלט את המוצר המוצג. הברקוד הרגיל נקרא גם UPC שזהו קוד מוצר אוניברסלי אשר מכיל או 12 או 13 תווים כאשר בסופו של הברקוד נמצא סדרת קווים נוספת שנקראת סדרת בקרה.

הדפסת ברקוד צריכה להיעשות במדפסות איכות כיוון שהדפסה שגויה או חלקית יכולה להוביל לסליל מדבקות שלא ניתן להשתמש בו ולקרוא אותו, הדפסה איכותית תוכל להיקרא משני צידי הברקוד.

 

דפי מדבקות

הדפסת מדבקות מסוגים שונים יכולה להיות בעבור עבודה כמו מדבקות הברקוד והיא יכולה להיות גם עבור הכיף כמו מדברות בשביל ספרים, חוברות וילדים. הציוד הדיגיטלי המתקדם בימינו מאפשר ייצור של דפי מדבקות איכותיות ממגוון סוגים שונים כמו מדבקות ויניל, מדבקות נייר וכו'.

התהליך דורש הצגה של התמונות אותם תרצו להפוך למדבקה כשצריך להתמקד עם תמונות בעלות קו מתאר ברור. מדבק שסיומה מטושטש יכולה להוות בעיה בעת ההדפסה ולכן תרצו למצוא סימנים ותמונות חדות עד כמה שניתן. יש לבחור אם תרצו פס חיצוני לבן שיקיף את המדבקה או שתיחרץ כתמונה הצבעונית שהיא.

 

בחירת לוגואים ומדבקות לעסקים

עבור עסקים, הלוגו משחק תפקיד חשוב כיוון שהוא הפנים של החברה. מי שיראה מוצר שלכם ויאהב אותו מיד יתעניין מניין הוא הושג ויביט בלוגו שלכם, זהו כלי מיתוג מול כל גורם, לכן הלוגו צריך למשוך את עין הלקוחות הפוטנציאליים בגודלו וצבעוניותו ולדבר את שפתכם. הלוגו צריך להיות יצירתי וייחודי לכם אך עדיין פשוט, כיוון שתחכום מוגזם יכול לעבוד לרעתכם ולהסיט את העין מהעיקר.

התאימו את הצבעים של הלוגו לסגנון ולאווירה של העסק שלכם ושימו לב לא לערבב מעל שלושה צבעים יחד וכי הלוגו צריך להיראות טוב גם בשחור ולבן. אפשר לייצר מדבקות לוגו שמודפסות בדף מדבק או לחלופין בגליל.

 

מדבקות בגלילים

במידה ובחרתם במדבקות אשר מגיעות בגליל ישנם מספר דברים שעליכם להכיר. ניתן לבחור את חומר הגלם, כלומר את סוג המדבקה, שיכולה להיות מנייר או מנייר עמיד בפני שמן שמשמש בעבור מוצרי מזון או מוצרים שיכולים להירטב. גודל המדבקה ישפיע על העלות של המדבקה וניתן להוסיף השבחות שעלולות לייקר את המדבקה אבל יוסיפו סגנון כמו למשל הבלטת טקסט על המדבקה בצבעי זהב או כסף.

יש לבחור ציפוי סופי שיתאים למטרת המדבקה כמו למשל לכה או למינציה בהתאם לעמידות שצריכה להיות למדבקה. היתרון הגדול בהדפסת מדבקות בגלילים הוא שניתן לבחור את כמות המדבקות ולהדפיס כמות קטנה או גדולה כשההשפעה על המחיר אינה רבה.

הדפסת מדבקות

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
דלת קדמית
איך לתקן דלת כניסה

דלת הכניסה שלנו חשובה לא רק לצורך הפרקטי של להיכנס ולצאת מהבית, מהבניין או מבית העסק שלנו. יש לה גם חשיבות ערכית בהקשר של מה

קרא עוד »
ויאגרה פארם
3 יתרונות בוידיליסטה

וידיליסטה היא תרופה יעילה באופן לא יאומן, בטוחה ונהדרת עבור כל מי שסובל מבעיות מיניות ורוצה להיפטר מהן במהירות ובצורה הטובה ביותר. למי שבאמת אכפת

קרא עוד »