מה לשאול בעת קניית רכב חדש מהיבואן?

קניית רכב חדש

קניית רכב חדש מיבואן פוטרת אתכם מבעיות רבות שעלולות לצוץ כמו רכישת רכב מאדם פרטי. למרות היתרונות הרבים שטמונים ברכישת רכב חדש יש לתת דגש למספר פרטים חשובים אל מול יבואן הרכב שיאפשרו לכם להשיג עסקה מוצלחת. 

על מנת לקבל את הרכב הטוב ביותר עבורכם יש לשאול מספר שאלות במעמד הרכישה שיחשפו בפניכם את כל אותם "מוקשים" שמתחבאים מאחורי עסקת הרכישה שאינם גלויים לכם. הנה הם לפניכם: 

מה כוללת האחריות על הרכב?

אמנם לא מדובר כאן במקרים רבים שהתרחשו בעת הרכישה אבל כן מוכרים מספר מקרים שבהם לקוחות רכשו רכב חדש ומספר שבועות או חודשים ספורים לאחר מכן התגלתה ברכב תקלה מהותית. כך קרה גם לרוי (שם משפחה שמור במערכת) שרכש לפני כחמישה חודשים מאזדה חדשה. במהלך נסיעה שגרתית ברכב, הוא הבחין לפתע שהרכב אינו מגיב ואינו מאיץ בלחיצה על הגז. 

הוא חשד שמדובר בתקלה מהותית בגיר מנוע הרכב והפעיל עורך דין על מנת לבדוק מה עליו לעשות במקרה זה. תקלה זו יכולה להיות דומה לכל תקלה שאמורה להתרחש ברכב חדש במהלך תקופת האחריות שלו – על בעל הרכב להעביר את הרכב לגורם שממנו רכש את הרכב והאחריות על תיקון הרכב אינה חלה עליו. למרות זאת יש להבין שהסיכוי לקבלת רכב חדש אינו גבוה ובמקרים רבים בעלי רכבים נאלצו להסתפק בתיקון התקלה בלבד ולא בהחלפה של הרכב. 

זוהי דוגמה לתקלה מהותית ברכב שאין ספק שמקורה הוא בתקלה בקו הייצור, אך מה אמור לעשות צרכן שרכש רכב וגילה שצמיגי הרכב אינם תקינים? האם גם כאן האחריות היא עליו או על החברה שממנה רכש את הרכב? במקרים רבים הדבר אף עלול להגיע לערכאות משפטיות ובמידה וגיליתם תקלה מסוג זו ההמלצה היא להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.  

רכב קופה

 

האם הרכב כולל הטבות או מתנות?

בשל התחרות הגבוהה בשוק הרכב בארץ, חברות ליסינג פרטי וסוכנויות רכב מספקים לקהל לקוחותיהם הטבות ומתנות על מנת למשוך אותם לביצוע רכישה. ניתן לחלק את סוגי ההטבות הניתנות לצרכנים לפי חלוקה ל- 4: 

 • עסקאות טרייד-אין עם זיכוי במחיר מחירון לרכב ישן
 • עסקאות מימון לרכישת רכב בתנאי ריבית נמוכים או ללא חיוב במקדמה או עד 100% מימון מלא לרכישת הרכב
 • הנחות במזומן
 • אבזור ותוספות לרכב בעת ביצוע עסקת הרכישה

לקוחות רבים מעדיפים לקבל את ההטבות בצורת הנחה במזומן או במתן אבזור ותוספות לרכב בעת ביצוע הרכישה. קיימים עוד מספר דרכים לוודא השגת הנחה ברכישת הרכב, הנה הן לפניכם: 

לא תמיד כדאי ללכת אחרי העדר: שוק הרכבים בישראל הוא שוק קטן יחסית וקיימת נהירה כל פעם מחדש לאחר יציאה של דגם רכב חדש לשוק. לא תמיד הצעקה האחרונה בשוק הרכבים היא גם זו שעדיפה לכם מבחינת הסיכוי לקבלת הנחה. 

במצב שכזה, כאשר יש עודף קונים על דגם רכב פופולארי, המוכרים לא ימהרו לחלק הנחות, הרי קיימים עוד קונים רבים שישמחו לרכוש את הרכב האטרקטיבי בסכום גבוה יותר מכם. על כן בחרו דגם רכב טוב ואיכותי שלא נמצא כרגע בשיא המכירות שלו.

לכו על המכנה המשותף הרחב ביותר: אם ביקשתם לרכוש רכב שמצריך לבצע עבורו הזמנה ייחודית שלא קיימת במחסני חברות הרכב, רוב הסיכויים שהסיכוי לקבלת הנחה על ידם תהיה נמוכה מאוד. 

כאשר יבואני רכב באים למכור את רכביהם, הם יודעים היטב אלו רכבים הם המועדפים ביותר ועל כן מכינים מפרט מוכן מראש של כלי רכב שיודעים שימכרו. משום כך ניתן להבחין בכבישי הארץ בדגמי רכבים בעלי אותם צבעים, עם אותו אבזור ואותם מפרטים. דבר זה הוא אינו מקרי, קיים מלאי מוכן מראש שיבואני הרכב משווקים למכירה מהירה. הסיכוי לקבלת הנחה בסוג רכבים אלו הוא גדול יותר מאשר רכב שמצריך הזמנה מיוחדת.

 

האם קיימים במלאי, רכבים בהנחה מיוחדת?

אולי אתם לא מודעים לכך אך לעתים ניתן למצוא רכבים שנמכרים מראש במחיר נמוך יותר ממחיר השוק. לא, לא מדובר כאן ברכבים פגומים אלא ברכבים כמו רכבי תצוגה שעמדו במרכז האולם לצורך התרשמות מהרכב. חוץ משמירה על הרכבים בתנאי לחות מושלמים, אין כל פגם ברכבים אלו והם מוצעים למכירה במספר אחוזים מתחת למחיר המחירון. 

לא רק זאת אלא שניתן לבקש הנחה נוספת, כזו שניתנת בתקופות מסוימות על ידי יבואני הרכב למועדוני לקוחות. מדובר על הנחות מועדון שמציעות לרוב הנחה ממוצעת של 10% ממחיר הרכב. גם אם אין אתם שייכים למועדון לקוחות כזה או אחר ראוי לנסות ולהתעקש על קבלת הנחה.

 

האם קיימות התעודות הנלוות לרכב?

במעמד רכישת הרכב יש לוודא עוד כמה דברים חשובים לא פחות. האם סיפקו לך את תעודת הביטוח לרכב? תעודה זו אמורה להיות בתוקף בעת מסירת הרכב, זו הסיבה גם מדוע מספר רישוי הרכב אמור להגיע לידיך מספר ימים לפני מסירת הרכב על מנת שניתן יהיה להכין את התעודה. בעת מסירת הרכב יינתן גם אישור מיגון לרכב.

 

האם אתם מספקים ביטוח ברכישת הרכב?

יבואני רכב רבים מספקים כיום גם פוליסות ביטוח לרכב. זה כמו ביטוח בריאות לילד רק לרכב. בדקו האם קיימת פוליסת ביטוח לרכב אך אל תמהרו ללכת על הביטוח הזול ביותר כיוון שדבר זה משפיע במישרין גם על הכיסוי הביטוחי שאתם אמורים לקבל על הרכב כמו: השתתפות עם מוסך הסדר, קבלת רכב חלופי, חלקים שונים ברכב כמו רדיו או שמשה וכו'. 

ההמלצה היא להכין מבעוד מועד אישור על העדר תביעות (אם קיים) במהלך 3 השנים האחרונות, מה שיקצר עבורכם את זמן קבלת הביטוח. 

נסיעה בטוחה!

הובלה נוחה לבית

שורה של ארגזים

מתכננים ליצור קשר עם חברת הובלות על מנת להשיג שירותי הובלה עד לבית החדש? יהיה כדאי לכם לפעול בשיקול דעת ולוודא כי אתם יוצרים קשר אך ורק עם חברה אשר ניתן לסמוך עליה ובמאת האחוזים. אחת כזו תוכל לבצע את העבודה בצורה פשוט מצוינת ולא תצטרכו לחשוש בנוגע לדבר בעצם.

רכב משא

בכל אופן, כאשר שוקלים לפנות אל חברת הובלות יהיה כדאי לעשות זאת בחכמה רבה. לוודא כי פונים אל חברה אשר באמת יודעת את העבודה ואפשר להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לאופן בו היא צפויה לפעול. זו תהיה הדרך שלכם להשיג מענה מנצח בעצם. אז שימו לב כי אתם מבינים את העניין הזה לעומקו וזאת כאשר אתם לא מתפשרים על החברה אליה תפנו. בחרו אך ורק באחת כמו זו של אורית הובלות. חברה מקצועית באמת שמספקת מענה לא פחות מאשר מצוין.

אסור להתפשר על הרמה המקצועית של החברה

כל עוד מדובר על שירותי הובלות יהיה כדאי לכל אחד מכם להבין כי הדבר החשוב ביותר שישנו יהיה הרמה המקצועית של החברה אליה אתם מתכוונים לפנות. חשוב מאוד מבחינתכם לוודא כי אתם לא מתפשרים על חברה בנונית ולא מוכרת. בחרו אך ורק בשירותיה של אחת שניתן לסמוך עליה וללא כל קושי. חברה כזו תדע לבצע את העבודה בצורה הרבה יותר קולחת ולא תצטרכו לחשוש בכל הנוגע לציוד האישי שלכם.

לבחון גם את היחס ללקוח של החברה

אספקט נוסף שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון זה היחס ללקוח שמספקת החברה אליה אתם מתכוונים לפנות. אם תדעו לפנות אל חברה אשר תהיה פשוט מצוינת מבחינה זו אזי תוכלו לראות זאת כבר מהשנייה הראשונה. בכל אופן, דעו לכם כי חברת ההובלות של אירית תהיה בדיוק חברה כזו.

מדובר על חברה שנמצאת בתחום מזה לא מעט שנים והיא תדע לספק לכם מענה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שישנה ובכל אספקט שישנו. דבר שבוודאי כל אחד מכם ירצה בו.

שירותי ההובלה של אירית הובלות

אם תבחרו באופציה של https://iritmoving.biz אזי תוכלו להיווכח כי יתאפשר לכם להשיג פשוט את המענה האיכותי ביותר שישנו. בין אם מדובר על מחיר נגיש ובין אם מדובר על כך ששירותי ההובלה יהיו מקצועיים לחלוטין מתחילתם ועד סופם. כמו כן, לא תצטרכו לחשוש בכל הנוגע לנזק שעלול להיגרם וזאת מכיוון שהכול יהיה סגור וברור מראש.

לשדרג את הבית – 5 טיפים מומלצים לטיפים בנושא כנסו לכאן

שליחויות בארץ – זה הזמן להכיר את התחום טוב יותר

איש שירות

תחום השליחויות בארץ שינה את פניו בעשור האחרון, עת כניסה של טכנולוגיות של שליטה ובקרה כמו גם שינוע מהיר במיוחד. המומחים של חברת יהב לוגיסטיקה, מסבירים את כל מה שרציתם לדעת על תחום השליחות, כך שתוכלו לקבל אינפורמציה אשר תזניק את בית העסק שלכם כמה צעדים קדימה.

שליחויות בארץ – שינוי משמעותי בעשור האחרון

לאור הפריחה בפעילות של משלוחים אונליין אשר מתבצעים בהיקפים אדירים בשנים האחרונות, בעלי עסקים פיזיים כמו גם אינטרנטיים נדרשים לקבל שירות של שליחויות בארץ, וזאת על מנת לענות על הביקוש הרב מצד הצרכן הישראלי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי התקשרות עם חברת שליחויות חייבת להתבסס על השינויים אשר נעשו בשנים האחרונות בתחום ונועדו להעניק הן ללקוח והן לבעל העסק שירות איכותי ומהיר מאי פעם, לעיתים גם תוך פרק זמן של 24 שעות בלבד. יתרה מכך, כיום ניתן לקבל שירותים חדשנים אשר מאפשרים לקבל מידע על החבילה בכל עת, לשלוח תזכורת ללקוח אודות המשלוח אשר צריך להגיע אליו כמו גם לנהל את מערך המשלוחים בצורה אינטרנטית לחלוטין, ותוך שליטה מלאה. בנוסף, אין להתעלם מן העובדה כי כיום חברות שליחויות רבות בארץ משתמשות בציי רכב מתקדמים ביותר – הן באמצעות רכבים והן באמצעות קטנועים אשר יכולים להגיע לכל נקודה בארץ, ובכך לשפר עוד יותר את מהירות ההובלה. כיום, שם המשחק בתחום ההובלות הוא ללא ספק הזמינות, ועל כן מדובר בחידוש מרענן לתחום אשר עתיד לתפוס תאוצה עוד יותר, כך מעריכים מומחים להתנהגות צרכנים.

זוג ארגזים

פריחה משמעותית בתחום השליחויות – כניסה של עשרות חברות מדי שנה

שינוי משמעותי בתחום השליחויות הוא ללא ספק נושא השחקנים אשר פועלים, כאשר כיום ישנן מאות חברות שליחויות אשר פרוסות בכל רחבי הארץ ומעניקות אפשרויות שונות בנוגע לשליחות, החל מהעברה של מסמכים משפטיים בפרק זמן של 24 שעות או שליחות אשר מבצעת בזמן קצר ביותר, לרוב עד שלושה ימים. יתרה מכך, לאור העובדה כי ישנן חברות אשר מעניקות שירות חשאי ודיסקרטי, נכנסו לתחום חברות אשר מתאימות את עצמן לצרכים של בית העסק, ועל כן אם אתם כעת מחפשים חברת שליחויות מובילה בתחומה אשר תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בענף, הכירו את חברת השליחויות יהב לוגיסטיקה.

יהב לוגיסטיקה – חברת השליחויות מספר אחת בישראל

חברת יהב לוגיסטיקה היא חברת שליחים בנתניה אשר מעניקה שירות משלוחים לכל רחבי הארץ, ברמה גבוהה ותחת סטנדרטים מקצועיים מחמירים. צוות העובדים המיומן של החברה יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום, תוך עמידה מדויקת בזמנים כמו גם אפשרויות שילוח ייחודיות אותן פיתחה החברה. למידע נוסף וקבלת ייעוץ ראשוני, היכנסו לאתר החברה הרשמי בכתובת http://www.yahavlog.co.il.

אמן חושים שיצחיק אתכם ערב שלם בלי הפסקה

אמן חושים לחג ראשית

רוצים לעשות ערב משפחתי בלתי נשכח? לא זוכרים מתי יצא לכם לבלות עם המשפחה בילוי שהוא מעבר לארוחת ערב שגרתית? אם כך, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון כי לא תמיד חובה לחכות רק לראש השנה או לליל הסדר כדי להיות ביחד. אתם אפילו לא צריכים לחכות לתאריך מיוחד כדי לבלות עם הילדים ועם האחים שלכם כי תמיד תוכלו להפיק ערב קסום בביתכם. צריך לדאוג לאוכל נהדר, כי אין אירוע בלי אוכל, עדיף שיהיה אלכוהול איכותי ומאוד כדאי גם להזמין אמן חושים שיעשה לכם מופע מהסרטים! כך לערב הקרוב שלכם יהיה ערך מוסף ואתם תראו שכל בני המשפחה יצאו מרוצים במיוחד מבילוי שכזה.

 

למה דווקא אמן חושים?

 

יש כל מיני חוגי בית של אנשים שנפגשים ולא מעט מרצים אורחים שאפשר להזמין לכל חוויה כזאת. עם זאת, הגיע הזמן לדעת שגם משפחה שבסך הכול רוצה לבלות ביחד יכולה להזמין מופע פרטי ואין כמו הופעות של אמן חושים. תוהים למה כדאי להזמין דווקא איש מקצוע כזה? פשוט מאוד: הוא מצחיק, מרגש וגם יוצר את האשליה שיש לו חושים שלכם אין. זה אומר שמהרגע הראשון שבו הוא ייכנס לביתכם הוא יעשה קסמים, טריקים וכל מיני פעלולים שלא תבינו בכלל איך הוא עושה אותם, כך שלא תאבדו את הריכוז לרגע. בנוסף לכך, אם תזמינו אמן חושים כריזמטי ששמו זיגי שגם אוהב לעבוד עם אנשים ולעמוד מולם, הרי שהחוויה תהיה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד.

אמן חושים לחג

האם המופע יקר?

 

כל אדם שחושב להזמין את בני המשפחה שלו הבית, כולל האחים, הדודים או כל אדם אחר, לערב בלתי נשכח – רוצה שזה לא יעלה לו יותר מידי. אנחנו אומנם מאוד נדיבים עם בני המשפחה ונשמח לארח אותם מכל הלב, אבל עדיף שזה יהיה בגבולות של היכולות הכלכליות שלנו. לכן ברור מדוע אתם מוטרדים מהשאלה כמה יעלה לכם להזמין אמן חושים באופן פרטי לביתכם, וכדאי שתדעו: זה לא יקר כמו שזה נשמע. חשוב גם לדעת שיש היום לא מעט אנשי מקצוע שמציעים מופעים פרטיים כאלה כך שיש ביניהם תחרות, וכשיש תחרות מי שיוצא נשכר הוא הלקוח. לכן כדאי לפנות אל כמה אנשי מקצוע ששמעתם עליהם דברים טובים, לבחון מה כל אחד מציע לכם ואצל מי מופע כזה יכול להיות יותר אטרקטיבי גם מבחינת המחירים השונים.

 

כיצד מזמינים חדרים מפנקים במלון כשר בפראג?

לנסוע לפראג עם בן או בת הזוג זה משהו שחיכיתם לו מזה שנים? אם כך, כמובן שאפשר להבין את ההתרגשות שאוחזת בכם לקראת הנסיעה. בדרך כלל נסיעות כאלה נותנות לנו לא מעט אנרגיות שמסייעות לנו לחזור לחיי היומיום כך שטבעי שתרצו ליהנות מכל רגע. אם אתם שומרי כשרות אתם בוודאי מכירים את זה מטיולים אחרים שלא אחת החיפוש אחר אוכל כשר משתלט על הבילוי כולו. לכן ברור מדוע אתם מעדיפים להימנע מהסיטואציה הזאת, כי מי אמר שגם הפעם אתם צריכים להשקיע בכך זמן רב? ההמלצה הכי טובה שלנו בנושא הזה תהיה בחירת מלון כשר בפראג, כי בדרך כלל במלונות כאלה תוכלו לבחור בין שלוש אופציות שונות:

 • אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • אירוח על בסיס חצי-פנסיון
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא

אין ספק שלקחת את האפשרות של פנסיון מלא זו בחירה נפלאה כי בצורה כזאת לא תצטרכו לדאוג או לחשוב בכלל על השאלה "איפה אוכלים כשר בפראג"?.

חדרים מפנקים

מלון שכל מי שהיה בו יצא מרוצה

הרעיון בבחירת מלון כשר בפראג הוא לבחור את המלון שהאירוח בו יהיה ברמה הכי גבוהה שאפשר, כי בחופשות עירוניות שכאלה למלון יש השפעה רבה על ההנאה מהחופשה כולה. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לקרוא חוות דעת אודות המלון, שכן בדרך כלל הם כוללות התייחסות לכל הפרמטרים שחשובים לנופשים. כך ניתן לראות שבדרך כלל הגולשים באינטרנט נותנים ציונים למלונות השונים תוך התייחסות לפרמטרים כמו: המיקום של המלון, האדיבות של אנשי הצוות, רמת האוכל, רמת האבזור ואפילו רמת הניקיון. כל הפרטים הללו יכולים להיות משמעותיים ביותר גם עבורכם ולכן, אם ניתן להשקיע בקריאת חוות הדעת כמה דקות, מדוע לוותר על כך?

מציאת הדיל הכי משתלם שיש

אפילו אם אתם נוסעים לחו"ל רק פעם בשנה או פעם בכמה שנים, זה טבעי שתרצו לבחור את הדיל הכי טוב שיש ולשלם על האירוח במלון כמה שפחות. אין אדם שלא שמח לגלות שלעומת המחיר הרגיל הוא שילם לא מעט אחוזים פחות, רק השאלה היא איך עושים זאת? אם זה מטריד גם אתכם כדאי שתדעו שיש לא מעט דילים, מבצעים ואפילו קופונים עבור מלונות שונים בפראג, כך שאתם לא חייבים לשלם מחיר מופקע. הגיע הזמן שתצאו לחופשה מפנקת וכשרה ואין ספק שפראג זה יעד נהדר, אז למה אתם מחכים?

 

מיחזור משכנתא – הכירו את המושג "מס היוון"

מס היוון ראשית

אנשים רבים חולמים על דירה משלהם, אך בישראל נראה לעיתים כי חלום זה צריך להישאר במגירה. עם זאת, משכנתא הינה אופציה בה בוחרים רבים במטרה להגשים את חלומם . משכנתא הינה למעשה האפשרות למשכן את הנכס (אותו נכס שאנו מעוניין לרכוש) בתמורה לסכום הכסף הנדרש לרכישתו. סכומי המשכנתא אותם בוחרים אנשים "לקחת" נעים בין עשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפים, לצד פריסה למשך פרק זמן משמעותי אשר נע בין 5-30 שנה. מנעד התנאים בהם ניתן לקחת משכנתא הם גבוהים ומשתנים בהתאם לפרמטרים רבים, בינם כמובן יכולתכם הכלכלית וכן כמובן בין הבנקים השונים.

במעמד החתימה על המשכנתא הראשונה שלכם הסכמתם על מספר תנאים ראשיים ובינם כמובן גובה ההשקעה החודשי וכן משך הימשכותה של המשכנתא. לא רבים יודעים זאת, אך עצם העובדה כי משכנתא נלקחת לתקופת זמן של עשרות שנים, לא מחייבת כי תישארו באותם תנאים עליהם הסכמתם לפני מספר שנים רב.

מס היוון

מוזמנים להכיר – מיחזור משכנתא

 

מדובר בהליך אשר מאפשר, בסיטואציות מסוימות, לקיחה מחודשת של המשכנתא לפני מספר רב של שנים, אך תחת תנאים משופרים. יש לזכור כי לא מדובר בהליך קסם, אלא בכזה הדורש חשיבה מעמיקה טרם ההגעה למסקנה לגביו. בנוסף לכך, יש להבין כי המהלך יכול לטמון בחובו הוצאות שונות ומגוונות כגון "מס היוון" (קנס המשולם בעקבות סילוק \ מיחזור משכנתא טרם המועד המוסכם), פתיחת תיק משכנתא  וריביות שונות. טרם הבחירה בהליך יש להיוועץ עם גורמים רבים ומוסמכים ככל הניתן על מנת לבחון את כדאיות ההליך.

 

מהו מס היוון?

 

כאמור, זהו מס (סכום כסף) המשולם בעת יציאה מן המשכנתא במועד מוקדם יותר לעומת זה עליו סוכם במעמד החתימה הראשונית. יש לציין כי מס זה אינו בגדר "חובה" בכל מסגרת משכנתא, אך בהחלט כזה אשר יש להיות מודעים אליו. למעשה, העמלה מחושבת על ידי הפחתת הריבית בה לקחתם את המשכנתא (בראשית הדרך) מהעמלה בה הבנק מוכר את ההלוואות שלו (כלומר, הריבית הנוכחית במסגרתה פועל).

 

ננסה להסביר זאת על ידי שימוש בדוגמא:

 

 • הריבית בה לקחתם את ההלוואה – 6%
 • הסכום אותו לקחתם – 600,000 ₪
 • 12 שנים נשארו להחזר ההלוואה
 • נצא מנוקדת הנחה כי הריבית הממוצעת ל-12 שנים היא 4%
 • כלומר: עמלת ההיוון היא: 2%
 • זוהי גובה עמלת היוון הינה 12 שנה * 600,000 * 2% = 144,000 ₪.

 

חשוב להדגיש כי זוהי דוגמא להמחשה בלבד (כמובן גם נתוני הריבית) וכי הנתונים בשוק משתנים באופן תדיר.

 

יש לזכור כי מיחזור משכנתא הינה הליך כלכלי בעל משמעות רבה אשר מצריך עריכה של סקר שוק משמעותי. הקפידו להיוועץ באנשי מקצוע עליהם אתם סומכים על מנת לנסות ולהגיע לידי ההחלטה המושכלת. בנוסף, צוות מומחי האתר ממליצים לכם, ובמטרה להרחיב את מעגל הידע שלכם בנושא, לקבוע מספר פגישות בבנקים שונים על מנת לשמוע הצעות שונות. על אף כי הסטטיסטיקה מראה כי לרב יבחר לקוח להישאר בסניף הבנק המוכר שלו, אך ייתכן ויתמזל מזלכם ותוכלו "לייבא" את התנאים אשר הוצעו לכם בבנק המתחרה. מידע זה מוגש בשיתוף משכנתא אינפו.

האם שווה לכם לפנות אל הר הביטוח?

לעבוד קשה כדי להרוויח את לחמנו ואז לבזבז אותו בגלל חוסר תשומת לב זה לא משהו שאפשר להשלים איתו בקלות. עם זאת, ולמרות שכולנו עושים מאמצים רבים כדי לחסוך וכדי לחיות בסוג של רווחה כלכלית, בסופו של דבר אנחנו רואים שלא תמיד אנחנו מודעים לאיפה הכסף שלנו הולך. זה נשמע לכם כמו משהו בלתי אפשרי כי אתם הרי שולטים על הכול ויודעים על מה אתם משלמים בכל חודש? אם כך, כדאי שתדעו שכנראה שגם אתם טועים. לדוגמא, מתי בפעם האחרונה בדקתם את פוליסות הביטוח השונות שעליהן חתמתם לפני שנים? והאם אתם בטוחים שאתם לא משלמים בדיוק על אותם סעיפים בביטוחים כפולים? רוב האנשים לא באמת מודעים לכך, אך ברגע שהם עורכים בדיקה הם מגלים שלמעשה בכל שנה הם זורקים אלפי שקלים לפח. אומנם כולנו היינו רוצים לעשות את הבירור הזה בקלות אך הבעיה היא שזה לוקח זמן, זה מצריך מאיתנו לקרוא באמת את פוליסות הביטוח לרוב האנשים אין פנאי וסבלנות לכך. נשמע לכם מוכר? אם כך, עכשיו זה הרגע לפנות של הר הביטוח.

 

מה זה אומר לפנות אל ״הר הביטוח״?

 

כשפונים אל הר הביטוח, בין אם אתם רוצים לברר מידע לגבי הביטוחים שלכם ובין אם אתם רוצים לברר מידע לגבי הביטוחים שהיו להורים שלכם שנפטרו, צריך לתת כמה פרטים חשובים. ראשית, יבקשו מכם שם ושם משפחה ושנית, יבקשו גם את מספר תעודת הזהות שלכם. מצד שני, כאן נגמרים הפרטים האישיים שאתם צריכים למסור כך שאתם לא צריכים לחשוש מחדירה לפרטיות. בנוסף לכך, אתם יכולים להיות בטוחים ולדעת שהר הביטוח יבצע את העבודה שלו בצורה מהירה, יעילה ודיסקרטית. את התוצאות רק אתם תקבלו ואתם תהיו היחידים שתחליטו מה לעשות עם המידע שיגיע אליכם. האם תרצו לבטל את הביטוח הכפול? להפוך אותו לסוג של חיסכון או שתרצו לעשות כל פעולה אחרת?

הר הביטוח שווה

בדיקת החסכונות הנושנים של ההורים

 

ההורים של כולנו רצו תמיד דבר אחד: שיהיה לנו טוב. לכן הם דאגו לנו ועשו אינספור חסכונות לאורך החיים. הבעיה היא שכשהם הלכו לעולמם, אותם חסכונות נשארו אצל חברות הביטוח, ואלה מצידן לא טרחו לפנות אלינו, היורשים, כדי לספר לנו על הסכומים שמחכים לנו אצלן! זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לפנות אל הר הביטוח, שכן הר הביטוח יוכל לבדוק זאת עבורכם. מדהים לראות כמה אנשים מגלים בצורה כזאת הפתעות נהדרות שכוללות עשרות אלפי שקלים, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם? לגלות שההורים שלכם חסכו הרבה מאוד כסף במשך שנים ושכל הכסף הזה עכשיו שלכם זה גילוי נפלא. אין סיבה שתוותרו על מה שמגיע לכם וכדאי שתפנו לקבלת עזרה מהר הביטוח עוד היום.

האם אתה באמת צריך ייצוג משפטי של עורך דין מוביל?

יש הרבה סיטואציות שבהן כל אחד מאיתנו יכול למצוא את עצמו מבלי שהוא ממש תכנן אותן. לדוגמא, נסעת כרגיל בכביש אך עברת עבירה חמורה ושללו ממך את הרישיון. מה תעשה באותו הרגע? והאם אתה חושב להגיע למשפט שאליו הזמינו אותך לדיון בנושא הזה לבד? או שאולי עדיף שתשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי? האמת היא, שיש אינספור דוגמאות למקרים שבהם עורך דין הוא האדם הראשון שאליו כדאי לך להתקשר ולכן חשוב כל כך להיות מודעים לאופציה הזאת. דוגמא נוספת שבה בהחלט כדאי יהיה לקבל ייעוץ משפטי כמה שיותר מהר זה המצב שבו עוצרים אותך לחקירה. אף אחד לא תכנן את זה ואיש לא ידע שהוא ימצא את עצמו במצב כזה אך כבר היו דברים מעולם. לכן, ברגעים כאלה חשוב להתייעץ עם עורך דין מוביל ויפה שעה אחת קודם. הייעוץ המהיר, הממוקד והמקצועי יכול לסייע לך להימנע מאינספור טעויות בעתיד ומכן החשיבות שלו.

 

האם יש עורכי דין שיהיו זמינים עבורך תמיד?

הבעיה היא שיש מקרים שבהם נהיה זקוקים לשירותיו של עורך הדין אורדן לא רק כמה שיותר מהר, אלא גם בשעות לא שגרתיות, בערבי חג או בכל מיני זמנים אחרים שהם פחות נעימים. לכן עולה השאלה האם באמת תוכל לאתר עורך דין שמציע שירות וזמינות של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, והאמת היא, שהתשובה לכך חיובית. יש היום הרבה עורכי דין שכבר הבינו מזמן שהלקוחות שלהם יכולים להזדקק לסיוע משפטי גם באמצע הלילה ולכן זה חלק מהשירות הם מציעים. מה שכן, מאוד מומלץ לבדוק באתר האינטרנט של עורך הדין שאליו אתה רוצה להתקשר האם הוא באמת זמין עבור הלקוחות שלו תמיד או לא.

 

כל הסיבות לעשות חיפוש אונליין אודות עורך הדין הרלוונטי

אתה מתלבט האם לפנות לעורך דין מסוים או להמשיך לחפש עורך דין אחר? אם כך, אנחנו מאוד ממליצים לך לבדוק, בין היתר, מה כתוב אודות איש המקצוע באינטרנט. אונליין תוכל לברר ממתי הוא עוסק בתחום, מה ההתמחות הספציפית שלו ואפילו האם היו לו הרבה הצלחות משפטיות בעבר. האם הוא היה מעורב בתיק חשוב שגם זכה לחשיפה תקשורתית גדולה? האם הלקוחות של אותו עו"ד פלילי יכולים להמליץ עליו בחום? בימינו, כשכל המידע אודות עורכי הדין השונים זמין בכזאת קלות באינטרנט, חבל יהיה לא לבדוק זאת לעומק. אתה הולך להפקיד חלק מהעתיד שלך בידיו של איש המקצוע שאליו אתה מתכוון לפנות ולכן זה טבעי שתרצה לעשות לגביו כמה שיותר בירורים. בנוסף, כדאי גם לבדוק כמה יגבה מכם עוה"ד תמורת השירות כי זה עוד נתון שהרבה פעמים מסייע לבחור את איש המקצוע הנכון.

גריל גז שיחזיק מעמד לשנים

גריל ראשית

אוהבים לעשות "על האש"? מחפשים את הגריל המושלם שתוכלו לשלם עליו היום ולדעת שהוא ישמש אתכם גם בעוד עשרים שנה? אם כך, אתם לא לבד. הרבה אנשים הגיעו למסקנה שבמקום לקנות בכל פעם מחדש גריל, עדיף לבחור מוצר אחד איכותי לשנים רבות. לכן, בין אם אתם מחפשים את הגריל הנכון לכם לגינה, למרפסת או לחצר הביתית, כדאי שתדעו שהבחירה הטובה והמודרנית ביותר היא גריל גז. גריל גז מאפשר לכם להדליק אותו בלי שום קושי, בלי גפרורים ובלי שום בעיות הצתה. בנוסף לכך, אתם לא צריכים לזכור בכל פעם מחדש להזמין פחמים או לחשוש מכך שיש יותר מידי או פחות מידי רוח, אז למה אתם מחכים? זה ברור מדוע כל כך הרבה אנשים כבר קנו בעבר גרילים כאלה והגיע הזמן שגם אתם תתקדמו כי גריל גז הוא גריל המחר.

גריל טעים

איפה בגינה להעמיד את הגריל?

 

אנשים רבים שחושבים על קניית גריל גז רוצים לקנות את המכשיר הכי גדול ויפה שאפשר, אך הם חוששים מהשאלה של המיקום שלו. כלומר, אם הם יציבו אותו בפינה מסוימת בגינה, איך הוא יוכלו להעביר אותו אחר כך לפינה אחרת? החדשות הטובות הן שהיום כל הגרילים האלה מגיעים עם גלגלים ולכן תוכלו לשנות את דעתכם לגבי המיקום שלהם בכל רגע נתון. משמעות הדברים היא גם שאם תרצו בעונות מסוימות לאחסן בצורה עוד יותר רצינית וטובה את גריל הגז – תוכלו לעשות זאת בקלות. שימו לב לא רק לגלגלים ולעיצוב של הגריל שאתם רוכשים אלא גם לרשתות ובעיקר למבערים. האם בחרתם את הגריל הכי איכותי שקיים היום? והאם כל מי שכבר קנה אותו יצא מרוצה וממליץ על הרכישה הזאת בחום? לקנות גריל גז זה אומר ליהנות מהטוב ביותר שיש ולכן אין סיבה להתפשר על איכות שהיא פחות טובה. רוצה לרכוש גריל גז מדגם q3200? לחץ כאן.

 

כמה באמת צריך לשלם על גריל כזה?

 

מעטים האנשים שיכולים לחשוב על קניית גריל גז ולא לחשוב על המחיר, שכן כולנו יודעים שיש היום גרילים שעולים גם עשרות אלפי שקלים. לכן זה טבעי ששאלת המחיר תעניין גם אתכם וכדאי שתדעו שלא תמיד חובה לקנות את המכשיר הכי יקר. למעשה יש היום גם מכשירים פשוטים יותר שעולים הרבה פחות והם עדיין יכולים להחזיק מעמד לשנים. לכן מה שחשוב זה לא לקנות את הגריל הכי יקר שיש אלא להבטיח שאתם קונים מוצר איכותי. זו הסיבה שבגללה כדאי לבדוק מה שמה של החברה שייצרה את הגריל והאם הוא מגיע עם אחריות לשנים. כך תוכלו לדעת שבחרתם נכונה ואין ספק שכבר מהפעם הראשונה שתדליקו את הגריל שלכם תדעו שעשיתם עסקה טובה. לצלות בשר על גריל גז זה לא רק יותר נוח אלא גם הרבה יותר בריא, אז למה אתם מחכים?

 

The lawyer in dress

In the exercise of their judicial functions, lawyers wear the costume of their profession, called the lawyer's dress.

These dresses are mostly made to measure and are, nowadays, made in different fabrics (which hold more or less hot!).

Here is what the costume of the profession of lawyer consists of:

– the black dress with buttons (traditionally 13 as on a cassock)

– the epitome: for information, Parisian lawyers, according to an ancient custom, wear an epitoge without ermine (it will, however, be sealed during the oath, when pleading in the provinces, before the Assize Court or during a formal hearing of the Court of Appeal). The 12 secretaries of the conference also wear the epitoge with white fur. The President and members of the Council of the Order of Paris, during their term of office, but also the provincial lawyers, also carry an epitoge hermine.

Thus, in Seine-Saint-Denis, we wear an epitoge with ermine.

– the flap: it is the small white part that comes out of the dress, on the front, at the top and in the middle

– a toque: however, it is no longer used and now refers only to the box in the cloakroom lawyers.

– white gloves: which are no longer used – additional accessories can be added, such as the white bowtie during the oath (like the one worn by Dominique de Villepin during his recent oath) .

Just be aware that costumes worn by magistrates, prosecutors, clerks and bailiffs can sometimes, for uninitiated, look like lawyers' dresses and that it is often only a few details that differentiate them.

As far as fares are concerned, at least 300 euros are required for a lawyer's dress, which represents an investment for a junior lawyer who has just been sworn in.

Some lawyers are convinced that one dies in his third dress (and that therefore must maximize the first 2 profitable!) …

That's it, you now know everything (or almost) about avocado dresses!