חיפוש

חקירות תביעות רכב – הכיצד?

סבורים כי חברת הביטוח מקלה בנזק שנגרם לכם? צד ג' בתאונה שהייתם מעורבים בה מנפחים את הנזק שנגרם להם? חוקר פרטי הוא בדיוק האדם שיעשה לכם סדר בעזרת חקירות תביעות רכב.

חוקרים פרטיים הם מושא להרבה סרטים אך אל תטעו – גם במציאות שבה אנו חיים חוקרים פרטיים עובדים שעות רבות על מנת לברר מידע ולחקור עבור לקוחות בכל מיני תחומים. כנראה שהתחומים שמוכרים לרובנו הם חקירות על בגידות או על אנשי מקצוע מתחזים, אך לא בכך מסתכם התחום הכירו את תחום חקירות תביעות הרכב עבור תביעות ביטוח.

 

תביעות ביטוח רכב

לעיתים, תביעת ביטוח רכב יכולה להסתכם בהגשת טופס תביעה אינטרנטי, אך במקרים מסובכים יותר, ישנו צורך בהבנה מי האשם בתאונה או כיצד נגרמה על מנת שחברת הביטוח תחליט על פי הנהלים והתנאים שלה, כמה כסף מגיע לתובע או לצד ג' והאם בכלל מגיע לו פיצוי בעבור זה. במקרים אלו התערבות של חוקר פרטי יכולה לעשות הבדל משמעותי בהוכחה מה באמת קרה בתאונה ומי האשמים בה.

 

בירור והוכחת חומרת הנזק

בתאונות דרכים אשר נגרם בהן נזק, אחד מהצדדים יכול להיקלע למצב שבו הוא צריך לפצות את הצד השני, או לתבוע את חברת הביטוח לקבלת פיצויים בעבור הנזק שנגרם. על כן, חקירה איכותית יכולה לקבוע מה הוא גודל הנזק האמיתי שנגרם בתאונה לכל אחד מהצדדים ולמנוע מצבים של הגדלת הנזק לקבלת פיצוי גדול יותר או קביעת חברת הביטוח כי הנזק קל יותר ממה שהוא באמת ובהתאם גם הפיצוי שיינתן.

 

מה באמת קרה בתאונה?

לאור התנאים של חברת הביטוח לפיצוי, הוא הטענות של צד ג' או של אחד המעורבים בתאונה בתור העדים היחידים, נסיבות התאונה האמיתיות יכולות להיות מאוד חבויות ולא ברורות ואת האפלוליות הזאת על נסיבות התאונה, חוקר פרטי אשר מבצע חקירות ביטוח יכול לפתור ולגלות מה באמת קרה בתאונה על מנת לשנות את תוצאות התביעה ולהוציא את האמת לאור.

  1. תשאול עדים – הבנת המצב והאירוע על ידי תשאול אנשים שהיו בסביבה או עדים של המעורבים בתאונה.
  2. בחינת נסיבות התאונה – הבנה האם הנסיבות שנראות או שנטענות על ידי אחד מהצדדים הן אכן מה שקרה בתאונה.
  3. איסוף ראיות – אשר מצביעות ומוכיחות מה באמת קרה בתאונה.
  4. הערכת גודל הנזק שנגרם בתאונה למעורבים ולרכוש – ביטול הניפוח שאנשים נוטים לעשות לנזק שנגרם להם, או הוכחה כי אכן נגרם נזק גדול כמו שנטען בתביעה.

 

חקירות פרטיות של תביעות רכב מאפשרות לחברת הביטוח ולמעורבים בתאונה לגלות מה באמת היו הנסיבות שלה והאשמים לצורך החלטה בדבר התביעה. החוקר יכול לסייע מאוד להבין את האמת ולהוציא אותה לאור!

רכב

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מהי עבודתו של אמן החושים?

הופעה של אמן חושים באירועים שונים הפכה לפופולארית בשנים האחרונות וכיום, אמני חושים מוזמנים להופיע בכנסים, באירועים שונים, במסיבות ועוד. אם תהיתם מה כולל תפקידו

קרא עוד »