חיפוש

כלב בריא – כל מה שצריך לדעת על מזון בריא לכלבים

נתקלנו לאחרונה בבעלי כלבים שהגיעו אל חנות החיות השכונתית שלנו וביקשו מהמוכר מזון יבש לכלב. כשהם נשאלו אם יש משהו מסוים שחשוב להם שיהיה במזון הם ענו: "שיהיה טעים". אנו מוכרחים להודות שהופתענו מהתשובה שלהם. שכן, בחירה של אוכל לכלב צריכה לנבוע קודם לפי הבריאות ולאחר מכן לפי הטעם. החלטנו להוציא מדריך מקיף בנושא שיאפשר לכל אחד לדעת את המידע החיוני על מזון בריא לכלבים, כדי להעלות את המודעות בעניין. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולצאת מומחים בנושא זה.

 

הדבר ה – 1 שצריך לדעת על מזון בריא לכלבים: אפשר למצוא אותו בכל חנות מומלצת

חשוב להציג בפניכם תחילה את העובדה החיונית ביותר אודות מזון בריא לכלבים – ניתן למצוא אותו במגוון חנויות איכותיות ומומלצות. אין מדובר כאן באוכל ייחודי שצריך לחפש אותו בחנויות מזון אורגניות כמו שנהוג אצלנו, בני האדם. אנו מציינים זאת כדי להקל עליכם בחיפוש.

 

טיפ למציאת חנות חיות מומלצת

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים באוכל בריא לכלב שלכם, עליכם לפנות אל חנות בעלי חיים שנחשבת למומלצת ומוכרת בתחום. אנחנו כאן כדי להקל עליכם בבחירה. לכן, נציע לכם לפנות אל אחד או יותר מהגורמים הבאים, כדי לשמוע מהם חוות דעת אודות חנות שעונה על קריטריון זה:

  • חברים
  • שכנים
  • קרובי משפחה
  • קולגות

רק לאחר שתקבלו כמה המלצות על חנות מסוימת, תוכלו להיות בטוחים שיש בה את האוכל האיכותי ביותר לכלב שלכם.

בונזו

הדבר ה – 2 שצריך לדעת על מזון בריא לכלבים: הוא צריך לכלול כמות גדולה של חלבון

יש שקיות מזון לכלבים שמכילות בעיקר פחמימות. מדובר במזונות שמופיע עליהם לעיתים הכיתוב: "על בסיס אורז". המילים הללו מרמזות כי יש כמות גדולה מאוד של פחמימה במזון. דבר שהופך בסופו של דבר את המזון להרבה פחות בריא. שכן, הכלב שלכם צריך לצרוך יותר חלבונים מאשר פחמימות.

 

הדבר ה – 3 שצריך לדעת על מזון בריא לכלבים: הם נמצאים על המדפים במגוון טעמים

ברגע שתגיעו אל חנות חיות מומלצת, אתם תגלו כי המזונות הבריאים נמצאים על גבי המדפים במגוון עצום של טעמים. אנחנו בדקנו את הנושא וראינו שיש מזונות בטעם ברווז, עוף, בשר, סלמון והרשימה עוד ארוכה. כך שאם אתם רוצים להעניק לכלב שלכם אוכל איכותי וטעים, עליכם לגשת אל המדף ולבחון מהו הטעם המתאים ביותר עבורו.

 

לסיום

עכשיו אתם יודעים את כל הדברים החשובים באמת על מזון בריא לכלבים, כך שנותר לכם רק לבחור את שקית האוכל המתאימה ביותר עבור החבר על 4 שלכם. אנו ממליצים לכם להעביר את המידע החיוני הלאה, לבעלי כלבים אחרים, כדי שהם יוכלו להיות בטוחים כי הם רוכשים את המזון הבריא ביותר עבור חיית המחמד שלהם.

מזון לכלבים

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
חטיפי אימון
עבודה עם חטיפי אילוף

כשאתם נמצאים בתהליך אילוף מול הכלב שלכם, חשוב לבחור בפרס הנכון, שהכלב שלכם יהיה מוכן לעבוד עבורו. יש בזה היגיון – כשאנחנו הולכים לעבוד אנחנו

קרא עוד »